Prenájom priestorov

SPOLOČENSKÉ AKCIE

Vo Vašom živote je veľa významných okamžikov, ktoré si zaslúžia poriadnu oslavu! Či sa jedná o spoločenskú akciu ako napríklad svadba, firemný večierok, narodeniny alebo iné, každý chce, aby to bol jedinečný okamžik v živote.

PRIESTORY

LANOGI je tu aby Vám zabezpečilo skvelú spoločenskú akciu v našich jedinečných priestoroch, ktoré sú prekrásne. Tieto priestory sú jedinečné dizajnom, akustikou a presklennými stenami, ktoré vpustia dostatok slnečného svitu do priestorov.

LOKALITA

LANOGI sa nachádza na výnimočnej adrese v Apollo Busieness Centre II, jednoduchý prístup z hlavnej cesty. Môže tu hneď zaparkovať autobus s hosťami, ktorí sa ocitnú pred hlavným vchodom už po prejdení 10 metrov.

JEDLO

V LANOGI sa môžete spoľahnúť na skvelý gurmánsky zážitok, pripravíme pre vás gastronomické špeciality alebo aj pravú poctivú slovenskú kuchyňu, rozhodnutie je na vás.

PERSONÁL

Náš vyškolený a profesionálny personál sa postará o Vaše pohodlie počas celej akcie. Vieme, aké je dôležité, aby mali všetci hostia teplé jedlo súčasne na stole, preto týmto detailom venujeme špeciálnu pozornosť.

SÚKROMIE

Keďže sa nachádzame v business centre, počas víkendov sa v budovách takmer nikto nenachádza. Preto máte pocit súkromia a môžete sa naplno odviazať. Navyše naše sklá sú odhlučnené, takže Vaša akcia môže pokračovať aj neskorých ranných hodinách.

Chceli by ste využiť náš priestor na spoločenskú akciu ? Kontaktujte nás.

Telefón: +421 918 030 300

Email: lanogi@lanogi.sk

    Fotogaléria